1996
SDN: DAVID WEATHERS
BOA: HENRY RODRIGUEZ, RUDY SEANEZ SDN: RUSTY GREER, TOM PRINCE KCA: GREG SWINDELL, MATT MIESKE SDN: MIKE DYER PIN: JOE GRAHE |
SDN: DENNY NEAGLE, JOHN FLAHERTY
MON: JAIME NAVARRO, BENITO SANTIAGO SDN: JEFFREY HAMMONDS, ARIEL PRIETO, DON WENGERT, TOM LAMPKIN OAA: ANDRES BERUMEN, DENNIS COOK, DONNIE ELLIOTT, LOU FRAZIER SDN: WALLY JOYNER MON: TOM GOODWIN |
1997
SDN: STEVE WOJCIECHOWSKI
SLN: TIM SCOTT SDN: NORBERTO MARTIN, TIM SPEHR, GREG NORTON CHA: MIKE DYER, TOM LAMPKIN, DOUG BROCAIL SDN: DAVE MARTINEZ, TEA #3 TEA: BOB TEWKSBURY SDN: DONNE WALL, PHIL HIATT MON: JAMIE MOYER |
SDN: ROBERT PEREZ
LAN: JEFFREY HAMMONDS SDN: MARK CARREON, BRANT BROWN MON: WALLY JOYNER SDN: LEO GOMEZ MNA: TERRY PENDLETON SDN: FERNANDO VINA, MATT FRANCO LAN: KEITH LOCKHART, SDN #3 |
1998
SDN: PEP HARRIS
BOA: LUIS LOPEZ SDN: MIKE BERTOTTI, ROBERTO PETAGINE, MIKE MADDUX, BOB NATAL CHA: DONNE WALL |
SDN: BILLY BREWER
LAN: STEVE WOJCIECHOWSKI SDN: KEVIN SEFCIK, CRAIG GREBECK, TOBY BORLAND KCA: BRANT BROWN, TILSON BRITO, CHRIS JONES |
1999
SDN: PHIL NEVIN, KEVIN BROWN, GABE ALVAREZ, ROD BECK, GREG McMICHAEL, TODD RITCHIE, CORY BAILEY
MNA: TROY PERCIVAL, F.P. SANTANGELO, A.J. SAGER
MNA: TROY PERCIVAL, F.P. SANTANGELO, A.J. SAGER
SDN: DAVE HOWARD, MIKE OQUIST, SCOTT SANDERS
BOA: DAVE MARTINEZ SDN: BAA #1, HON #3 MON: DENNY NEAGLE, MATT FRANCO SDN: AMAURY TELEMACO, CHRIS LATHAM MNA: MIKE MADDUX, SDN #2 SDN: WADE BOGGS, MIKE STANLEY, JAY BUHNER MLA: RUSS DAVIS, KEVIN SEFCIK, GREG NORTON, NORBERTO MARTIN |
SDN: BRIAN JOHNSON
SLN: PHIL NEVIN, GREG McMICHAEL SDN: DAVE BERG, JASON WOOD OAA: GREGG ZAUN, JAMES MOUTON, ROBERTO RAMIREZ SDN: MNA #3 MNA: HON #3, PEP HARRIS |
2000
SDN: JEFF MONTGOMERY, DEVON WHITE
MNA: GABE ALVAREZ, JAY BUHNER SDN: MIKE BENJAMIN MON: WADE BOGGS SDN: SCOTT SCHOENEWEIS ANA: ROBERTO RIVERA SDN: DENNIS SPRINGER KCA: WILLIE BLAIR SDN: RUSS SPRINGER MNA: BRIAN JOHNSON, GARY MATTHEWS JR. SDN: JON SHAVE CIN: MIKE BENJAMIN |
SDN: ALAN EMBREE, MATT KARCHNER, SCOTT LEIUS
CHN: JEFF ABBOTT, TODD DUNWOODY, TIM WORRELL SDN: GUILLERMO MOTA MON: DEVON WHITE SDN: SEAN BERGMAN MNA: JOEY HAMILTON, HEATH MURRAY SDN: RON COOMER, MARK DALESANDRO CHA: MIKE DARR, BUDDY CARLYLE, SCOTT SCHOENEWEIS SDN: MIKE JACKSON, GREGG ZAUN CHA: RUSS SPRINGER SDN: TODD JONES ANA: MIKE JACKSON |
2001
SDN: BILL HASELMAN
OAA: SHAWON DUNSTON KCA: MIKE STANLEY, KEVIN NICHOLSON SDN: BOBBY JONES, PAUL QUANTRILL KCA: WILL CUNNANE |
2002
SDN: LEE STEVENS, ANA #3
ANA: BOBBY JONES, JOSH PAUL SDN: JOSE SANTIAGO OAA: DAVE BERG SDN: TIM SALMON TEA: RON COOMER, DAVID LEE |
SDN: KCA #5
CHN: DERRICK TURNBOW SDN: ALEX GONZALEZ SEA: ROYCE CLAYTON SDN: RAUL CASANOVA TEA: BILL HASELMAN, JACOB CRUZ |
2003
SDN: HECTOR MERCADO
MON: MARK LITTLE, TRAVIS PHELPS SDN: LIVAN HERNANDEZ, UGUETH URBINA, FLN #5 FLN: ALEX GONZALEZ, GABE KAPLER, PLACIDO POLANCO SDN: ALEX OCHOA SEA: RUSTY GREER |
SDN: CHRIS RICHARD
ATN: LEE STEVENS SDN: GRANT ROBERTS, WILLIS ROBERTS NYN: ROB BELL SDN: MARTY CORDOVA MON: TODD JONES, JASON MIDDLEBROOK, ALEX OCHOA |
2004
SDN: PAUL KONERKO
ATN: PAUL BAKO, TODD RITCHIE, WILLIS ROBERTS, DARYLE WARD SDN: MARCO SCUTARO NYN: DONALDO MENDEZ SDN: ALFREDO AMEZAGA, BRENT BUTLER, ROBERT MACHADO ANA: GRANT ROBERTS, MARCO SCUTARO |
SDN: RICKY LEDEE, VANCE WILSON
NYN: FERNANDO VINA SDN: PETE MUNRO SEA: KEITH LOCKHART SDN: ORLANDO HUDSON OAA: ADAM EVERETT |
2005
SDN: RONDELL WHITE, KCA #1, CHN #3, TOA #3, CHN #4
TOA: RICKY LEDEE, SDN #1, SDN #2
SDN: RANDY WINN, ARMANDO BENITEZ
CHA: BRAD FULLMER, PETE MUNRO, UGUETH URBINA, RONDELL WHITE, TOA #3
TOA: RICKY LEDEE, SDN #1, SDN #2
SDN: RANDY WINN, ARMANDO BENITEZ
CHA: BRAD FULLMER, PETE MUNRO, UGUETH URBINA, RONDELL WHITE, TOA #3
2006
2007
2008
2009
SDN: JOE BLANTON, DUANER SANCHEZ, BAA #3
BAA: KEVIN CORREIA, SCOT SHIELDS, RANDY WINN, SDN #4 SDN: PETE ORR WAN: JUSTIN HUBER SDN: BRANDON BACKE, NICK MASSET CHA: TOBY HALL, LIVAN HERNANDEZ |
2010
SDN: BAA #1, BAA #2
BAA: MIKE FONTENOT, PAUL KONERKO, SDN #1 SDN: BARTOLO COLON CHN: GREG BURKE SDN: LUKE FRENCH DEA: ZACH MINER |
2011
2012
SDN: TREVOR BELL, BAA #4
BAA: ORLANDO HUDSON SDN: DAVID PURCEY, CIN #4, MLA #5 MLA: JOHN BUCK SDN: CHIEN-MING WANG WAN: JOE BLANTON, CRAIG BRESLOW SDN: RAMON SANTIAGO CHN: JAMES DARNELL, PAT NESHEK SDN: MATT STAIRS KCA: MATT TOLBERT |
SDN: SFN #3
SFN: WILL VENABLE SDN: MATT TOLBERT ARN: FELIPE LOPEZ SDN: TREVOR PLOUFFE, MICHAEL STUTES PHN: TREVOR BELL, OSVALDO MARTINEZ, KEVIN SLOWEY, JUAN URIBE SDN: JAMEY WRIGHT HON: ALEX CORA |
2013
SDN: ALEX PRESLEY, EVERETT TEAFORD
NYA: LOGAN FORSYTHE SDN: BAA #5 BAA: RAMON SANTIAGO SDN: REX BROTHERS, ALBERTO CALLASPO, MLA #3 MLA: MARK TEIXEIRA SDN: JEFF KARSTENS, ALFREDO SIMON, SLN #3 SLN: BRUCE CHEN, CARLOS ZAMBRANO SDN: JUAN RIVERA OAA: CARLOS LEE |
SDN: TOMMY HUNTER
BAA: JOE THATCHER SDN: COCO CRISP PIN: ALEX PRESLEY, CHRIS VOLSTAD SDN: CARLOS LEE, SEA #5 SEA: MIKE CARP, BAA #5 SDN: ADEINY HECHAVARRIA SEA: RONALD BELISARIO, CHARLIE BLACKMON, EDWIN MAYSONET SDN: KYLE FARNSWORTH ATN: MATT CAPPS |
2014
SDN: TED LILLY, ADAM LIND, KCA #5
KCA: TREVOR PLOUFFE, SDN #4 SDN: JOE BLANTON OAA: TED LILLY WAN: JOSE MIJARES SDN: KEVIN SLOWEY MMN: BRAD BRACH SDN: GONZALEZ GERMEN NYN: GEORGE KOTTARAS |
SDN: JARED BURTON, PAUL MAHOLM, BAA #3
BAA: FREDDY GALVIS, SDN #3, SDN #5 SDN: NICK TEPESCH OAA: CHRIS WITHROW SDN: GAVIN FLOYD OAA: CASEY KELLY SDN: TIM STAUFFER PHN: BRAD BOXBERGER SDN: RONNY CEDENO ATN: SEAN O'SULLIVAN |
2015
SDN: NATHAN EOVALDI
OAA: DEE GORDON SDN: MATT CARPENTER BOA: SDN #1 SDN: GABY SANCHEZ LAA: JARED BURTON, SDN #5 SDN: JAKE MARISNICK CLA: RANDALL DELGADO, SDN #2 SDN: VANCE WORLEY LAN: PAUL MAHOLM, ZACH McALLISTER, JEROME WILLIAMS SDN: TOA #4 SFN: REX BROTHERS, GONZALEZ GERMEN SDN: JEFF BAKER HON: WELINGTON CASTILLO |
SDN: CARLOS TORRES
SEA: ALBERTO CALLASPO SDN: CHARLIE FURBUSH PHN: SDN #4 SDN: RENE RIVERA ATN: EDUARDO ESCOBAR, JEFF MATHIS SDN: JEROME WILLIAMS KCA: SDN #3 SDN: GRANT GREEN OAA: KEVIN SLOWEY SDN: TUFFY GOSEWISCH ARN: CHRIS HERRMANN SDN: JONATHAN VILLAR ARN: JAKE GOEBBERT |
2016
SDN: JEAN MACHI, NYN #1, NYN #3
NYN: CHARLIE FURBUSH, ADEINY HECHAVARRIA, ADAM JONES, ADAM LIND, SDN #3
NYN: CHARLIE FURBUSH, ADEINY HECHAVARRIA, ADAM JONES, ADAM LIND, SDN #3
SDN: TREVOR CAHILL, RAJAI DAVIS, ATN #3
ATN: JACOBY ELLSBURY SDN: IKE DAVIS, CLA #3 CLA: NYN #3 SDN: MMN #2 MMN: LUKE GREGERSON, WILIN ROSARIO SDN: ROBINSON CHIRINOS WAN: ROBBIE ERLIN SDN: ADAM MORGAN PHN: MAX MUNCY SDN: IAN KROL ARN: TORII HUNTER |
SDN: TONY CRUZ, TORII HUNTER, DONOVAN SOLANO, OAA #5
OAA: TUFFY GOSEWISCH, SDN #4 SDN: WILIN ROSARIO, J.B. SHUCK TOA: RAJAI DAVIS SDN: ROBBIE ERLIN, AUSTIN JACKSON PIN: TONY CRUZ, IKE DAVIS SDN: MAX MUNCY OAA: RENE RIVERA SDN: CONOR GILLASPIE CHN: TREVOR CAHILL |
2017
SDN: JOSH TOMLIN, BAA #4
BAA: CONOR GILLASPIE, ZACK GODLEY, ADAM MORGAN SDN: TOA #4 ATN: AUSTIN JACKSON SDN: XAVIER CEDENO CLA: JAKE DIEKMAN, JAKE ELMORE SDN: ANDREW McCUTCHEN, BOA #4 BOA: JAKE MARISNICK, COLBY RASMUS, SDN #2 SDN: ROB REFSNYDER, TEA #5 TEA: VANCE WORLEY, SDN #5 SDN: MELKY CABRERA, DANNY FARQUHAR BOA: JABARI BLASH, J.B. SHUCK, TRAYCE THOMPSON |
SDN: MATT SHOEMAKER
PHN: NATHAN EOVALDI, TREVOR MAY, JOSH TOMLIN SDN: COLBY RASMUS, TOA #5 TOA: JOSH OSICH SDN: JUSTIN NICOLINO NYA: SDN #4 SDN: PHN #3 PHN: JUSTIN NICOLINO, TOA #4 SDN: BRETT EIBNER KCA: CESAR VARGAS |
2018
SDN: MATT CAIN
SFN: JABARI BLASH SDN: HON #2, HON #5 HON: ANDREW McCUTCHEN SDN: TIM ADLEMAN BAA: HON #5 SDN: BARTOLO COLON MLA: ROB REFSNYDER SDN: OAA #5 NYA: MATT CAIN |
SDN: TONY CINGRANI, KCA #3
KCA: ROBINSON CHIRINOS SDN: BRETT ANDERSON, LAA #1 LAA: MELKY CABRERA, WILL HARRIS SDN: A.J. GRIFFIN, MIKIE MAHTOOK MNA: PEDRO STROP, NICK WITTGREN SDN: DARWIN BARNEY TOA: BARTOLO COLON SDN: PHN #2 PHN: SDN #2, KCA #3 |
2019
SDN: RONALD TORREYES, OAA #4
OAA: SDN #3 SDN: MLA #4 MLA: JEFRY MARTE, SDN #4 SDN: ADAM MORGAN BAA: BRENT SUTER SDN: JAMES PAZOS CHA: J.D. DAVIS, ADAM MORGAN, DOMINIC SMITH SDN: TYLER WADE SFN: MATT SHOEMAKER |
SDN: SFN #4
SFN: JORDAN LUPLOW SDN: DANIEL ROBERTSON, CHA #5 CHA: MLA #4 SDN: DANNY BARNES CLA: PHIL MATON SDN: DOUG FISTER, TOMMY KAHNLE CHA: TONY CINGRANI, JARLIN GARCIA |
2020
2021
SDN: MARK CANHA, PIN #6
PIN: MANUEL MARGOT, SDN #4 SDN: HON #5 HON: JUSTIN SMOAK SDN: WANDY PERALTA SLN: AUSTIN ALLEN, JAY BRUCE SDN: LaMONTE WADE JR. MLA: ROSS DETWILER, PHIL MATON SDN: TRAVIS JANKOWSKI, TYLER THORNBURG CIN: STEVEN MATZ |
SDN: BAA #4
BAA: ADAM CIMBER, DANIEL ROBERTSON SDN: KURT SUZUKI, OAA #6 OAA: HON #5, PIN #6 SDN: EDWARD OLIVARES NYN: LUKE WEAVER, CRAIG STAMMEN SDN: EDWIN ENCARNACION CIN: JON GRAY |
2022
SDN: JOSH FUENTES
HON: SDN #3 SDN: BSA #2 BSA: JT BRUBAKER, SDN #2 SDN: HUNTER DOZIER, CHA #3 CHA: JOSH FUENTES, SAM HILLIARD, VICTOR REYES, SDN #4, BAA #5 SDN: BRUCE ZIMMERMANN BAA: KHRIS DAVIS |
SDN: CIN #5
PIN: TRAVIS SHAW SDN: CIN #5, SDN #5 SEA: BAA #5 SDN: NABIL CRISMATT TEA: SDN #6 SDN: AUSTIN BARNES SEA: KURT SUZUKI |
2023
SDN: DONOVAN WALTON
SEA: HUNTER DOZIER SDN: NESTOR CORTES JR. KCA: ZACH PLESAC, SDN #1 SDN: TYLER STEPHENSON LAA: KYLE ISBEL, JOSE QUIJADA, SDN #2 SDN: LOURDES GURRIEL JR. BSA: TREY MANCINI SDN: pick 100 BSA: SDN #4, SDN #5 |
SDN: BRANDON DRURY
OAA: TAIJUAN WALKER SDN: LAA #5 LAA: MATT DUFFY SDN: JONATHAN LOAISIGA CIN: SEBY ZAVALA SDN: CHA #4 CHA: AUSTIN BARNES, LAA #5 |
2024
SDN: MIKE MOUSTAKAS, KCA #3
KCA: MICHAEL KOPECH SDN: BAA #2 BAA: MICHAEL MASSEY, KCA #3 SDN: RAIMEL TAPIA BAA: MATT WALDRON |